دسته‌بندی نشده

تاریخه برند D&G

برند دی اند جی یک برند ایتالیاییست که دفتر مرکزی آن در شهر میلان قرار دارد.که توسط دومنیکو دولچه و استفانو گابانا طراحی و پایه ریزی شد. نام این برند و خانه مد هم از نام خانوادگی دو موسس آن گرفته شده است.
شرکت دولچه و گابانا دارای دو برند مجزا است، که هر یک خط و سیاست‌های خود دنبال می‌نمایند. این دو برند، عبارتند از:

دی اند جی

دوچله اند گابانا

شاید شما هم مثل ما بخواهید بدانید تفاوت این دو خط تولی را بدانید تفاوت آن در اینست که در سال ۱۹۹۴ دولچه اند گابانا نام تجاری D&G را با الهام از سبک مد خیابانی و نوعی سبک جوان پسندانه راه اندازی کردند. وظیفه تولید و پخش لباس‌های این خط تولید جدید بر عهدهٔ شرکت ایتیِرِه (Ittierre) بود؛ بنابراین، لباسهایی که با دی اند جی (D&G) در بازار به چشم می‌خورند، همگی ساخت شرکت اصلی دولچه اند گابانا نیست.
شرکت ایتیره وظیفهٔ ساخت انی لباس‌ها را به عهده گرفته‌است. البته تمامی لباس‌های تولید شده با بهترین کیفیت ممکن و تحت استانداردها و شرایط قابل قبول شرکت مادر طراحی می‌شوند.
دولچه اند گابانا اولین محصولات خود را با نام زن حقیقی روانه بازار کردند. چندی بعد این دو طراح خط ساحلی خود را افتتاح کردند و دیری نپایید که اولین پوشاک مردانه طراحی شده توسط این برند روانه بازار شد.
این برند لوکس در جشن تولد ده سالگیش یک کتاب با نام دولچه اند گابانا نوشت که شمال تصاویر از محصولاتش و جمله های تبلیغاتی این برند بود اما دی اند جی به این حد قانع نبود و به افق های بالاتری فکر میکرد. در سال ۱۹۹۹ بخش  D&G Junior راه اندازی شد که شامل مجموعه ی کودکان می شد و این کالکشن در هفته مد فلورانس به نمایش در آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *